Leczenie alkoholizmu metodą biorezonansową


Leczenie alkoholizmu metodą biorezonansową

Leczenie alkoholizmu metodą biorezonansową

Uzależnienie alkoholowe to nałóg zgubny nie tylko dla zdrowia, ale także dla finansów, życia rodzinnego i statusu społecznego. Na szczęście wśród arsenału środków przeznaczonych do walki z tą powszechną chorobą znajdują się także wyjątkowo skuteczne rozwiązania proponowane przez medycynę naturalną. Biorezonans – bo o nim mowa – stanowi wyjątkową terapią pokazującą, że trwałe leczenie alkoholizmu jest nie tylko możliwe, ale prostsze niż mogłoby się wydawać.

            Biorezonans stosuje się jako główną terapię odtruwania alkoholowego, ale przyrząd ten doskonale sprawdza się także jako uzupełnienie do tradycyjnych metod walki z wyniszczającym uzależnieniem od alkoholu. Jego wielką zaletą jest brak konieczności przyjmowania środków farmakologicznych, co zawsze stanowi dodatkowe obciążenie dla już zatrutego organizmu pacjenta.

            Nowoczesne urządzenie – podobnie jak cała terapia – zwane biorezonansem opiera swoje działanie na emitowaniu fal magnetycznych o odpowiednio niskiej częstotliwości. Energia ta potrafi wpływać na pole elektromagnetyczne wytwarzane przez ludzki organizm. Dzięki umiejętnemu dostrojeniu częstotliwości możliwe jest usprawnienie działania tego naturalnego pola, które z kolei poprawia pracę komórek i tkanek. Drgania tkanek nadają rytm procesom przemiany materii zachodzącym w ludzkich organizmach, a także innym procesom chemicznym. Prawidłowe drgania są niezbędne do zdrowego funkcjonowania każdego człowieka. Niestety tworzące się niekiedy promieniowanie patologiczne prowadzi w rezultacie do powstawania szeregu chorób. Alkoholizm – jako szczegółowo opisana przez konwencjonalną medycynę choroba – również charakteryzuje się zaburzeniami w zakresie naturalnego pola elektromagnetycznego organizmu. Biorezonans pozwala pozbyć się patologicznego promieniowania, co stanowi istotny bodziec do wyjścia z nałogu. Terapia w podobny sposób działa zbawiennie na osoby zmagające się z nikotynizmem, a także z różnego rodzaju bólami, zakażeniami wirusowymi i bakteryjnymi oraz innymi dolegliwościami. Analogicznie biorezonans wydatnie usuwa z organizmu toksyny i alergeny, pozwalając cieszyć się lepszym zdrowiem i redukując ryzyko pojawienia się nowych chorób.

            Uwaga! Należy pamiętać, że metoda leczenia biorezonansem nie rozwiąże problemu alkoholizmu bez odpowiedniej motywacji pacjenta. Na ogół do pozbycia się uzależniania wystarcza kilka zabiegów. Biorezonans nie zda się jednak na wiele, kiedy po każdym z zabiegów pacjent chwyci za kieliszek. Żadna, najskuteczniejsza nawet metoda nie zadziała bez minimalnej dawki chęci i motywacji.

            Do zabiegu nie trzeba przygotowywać się w żaden specjalny sposób. Jedna sesja przeważnie trwa około pół godziny. Terapia jest bezbolesna i nie powoduje skutków ubocznych. Czas potrzebny do zaobserwowania wymiernych efektów nie jest jednoznacznie określony, ale zależy od indywidualnych predyspozycji każdego organizmu. W trakcie kuracji nie należy też zapominać o wspomaganiu jej poprzez przyjmowanie wskazanych przez terapeutę minerałów i witamin.

            Liczne historie dotychczasowych pacjentów gabinetu są najlepszym świadectwem na to, że biorezonans jest sprawdzoną metodą bezpiecznego wygaszenia głodu alkoholowego. Często osoby, które uporały się z uzależnieniem od alkoholu po pewnym czasie przestają też palić papierosy, a ich życie nabiera znacznie zdrowszego charakteru. Dlatego mimo potencjalnych obaw i fali dezinformacji dotyczącej nowatorskich metod medycznych warto zwrócić się o pomoc do doświadczonego gabinetu dysponującego nowoczesną aparaturą do biorezonansu. To szczególna szansa zwłaszcza dla tych osób, które zawiodły się na tradycyjnych metodach lub zaczynają wątpić w sam sens realnej walki z nałogiem. Walka o trzeźwe życie zawsze się opłaca. Warto zrobić to nie tylko dla siebie, ale także dla najbliższych.