Odchudzanie


Sprawdź jak skutecznie zrzucić wagę w naszym gabinecie w Łodzi! Tel. 042 684-92-91! Jedną z najskuteczniejszych obecnie metod w zwalczaniu nadwagi jest terapia biorezonansowa. Nadwaga jest jednym z czynników, który doprowadza do niezliczonej ilości chorób. Przyczyny nadwagi to najczęściej spożywanie nadmiernej ilości pokarmów oraz niewłaściwie funkcjonujący organizm powodujący odkładanie się tkanki tłuszczowej. Terapia biorezonansem w pierwszej kolejności usuwa przyczyny nadwagi (najczęściej spożywanie nadmiernej ilości jedzenia oraz niewłaściwie funkcjonujący organizm powodujący odkładanie się tkanki tłuszczowej), a następnie pomaga w zrzuceniu zbędnych kilogramów.

Terapia biorezonansowa ma na celu poprawienie przemiany materii z uwzględnieniem spalania nadmiaru tłuszczów w organizmie oraz zmniejszenie apetytu również na słodycze.

Komputerowe programy BRT pozwalają:

– zredukować uciążliwe uczucie głodu

– odzwyczaić się od nadmiernego spożywania słodyczy

– pozbyć się nawyku jedzenia (np. z powodu stresu)

– przyspieszyć spalenie tłuszczów, usprawnić przemianę cukrową

– wyregulować gospodarkę hormonalną i wodną

– zlikwidować zaburzenia przemiany materii

– przyspieszyć metabolizm

– spowodować rozpad komórek tłuszczowych

– oczyścić organizm z toksyn

Terapia biorezonansowa jest bezpieczna i zdrowa, zapewnia trwały ubytek masy ciała. Stosowanie terapii BRT nie powoduje efektu „YO – YO”.

Procesy jakie zachodzą w organizmie podczas terapii odchudzającej powodują oczyszczenie organizmu z toksyn dlatego też zaleca się po terapii wypić 1,5 l wody mineralnej niegazowanej w celu wypłukania ich z organizmu.

Kapsuła odchudzająca na podczerwień

Zrzuć zbędne kilogramy i popraw stan skóry. Zapraszamy do skorzystania z rewelacyjnej kapsuły odchudzajacej na podczerwień.

Efektem głębokiego ogrzewania promieniami podczerwonymi jest uwolnienie organizmu niepożądanych nadwyżek tłuszczu, związków toksycznych i wody, będących przyczyną tworzenia się tak zwanej „skorki pomarańczowej”. Ze względu na zdwojoną głębokość penetracji w głąb miejsc objętych cellulitem, połączona z 10 – krotnie wzmożonym nagrzewaniem tych tkanek, terapia podczerwienią jest znacznie bardziej skuteczna, niż jakakolwiek konwencjonalna metoda. Korzystanie z podczerwieni działa pro zdrowotnie nie tylko na skórę, ale także wspomaga odchudzanie. Odchudzające działanie podczerwieni polega na tym, że ciepło wnika w głąb ciała od 4 do 6 cm i rozgrzewa organizm. Ciepło to, dzięki krwiobiegowi oraz krążeniu limfy, dociera także do głębiej położonych regionów ciała oraz do organów wewnętrznych. Działanie fal podczerwonych powoduje, że organizm łatwiej wydala nie tylko wodę, ale także tłuszcz (20%), cholesterol, metale ciężkie, kwasy i związki toksyczne, mobilizuje siły obronne naszego organizmu, wzmacnia układ immunologiczny. Pomaga również wiązać wolne rodniki powodując efektywne oczyszczanie organizmu, usuwanie podskórnej tkanki tłuszczowej i zmniejszenie cellulitu, w wyniku, czego skóra staje się jędrna i elastyczna.

Funkcje podczerwieni:

 • Uśmierza ból
 • Spala kalorie i kontroluje wagę
 • Poprawia krążenie krwi
 • Wzmacnia układ sercowo-naczyniowy
 • Redukuje cellulitis
 • Oczyszcza z toksyn i niepotrzebnych minerałów
 • Poprawia stan skóry
 • Wzmacnia układ odpornościowy
 • Redukuje stres i zmęczenie
 • Hamuje rozwój komórek rakowych
 • Leczy reumatyzm