Rzuć palenie


Sprawdź jak skutecznie rzucić palenie w naszym gabinecie w Łodzi! Tel. 042 684-92-91! Rzucanie Palenia za pomocą aparatu

biorezonansowego BRT to jedna z najskuteczniejszych obecnie metod zwalczania uzależnienia nikotynowego. Terapia ta daje rewelacyjne efekty. Po jednym zabiegu w naszym gabinecie palacz całkowicie traci ochotę na papierosy i palenie.

Terapię antynikotynową wyeliminuje głód nikotynowy, ale nie wyeliminuje zachowań odruchowych, które są reakcjami wypracowanymi i utrwalonymi przez samych palących. Tylko sami pacjenci mogą opanować te odruchy. Odruchy te nie są kontrolowane przez naszą wolę, dlatego dla pełnego sukcesu potrzebna jest odrobina zdecydowania i samodyscypliny.

Gdyby okazało się, że po kilku tygodniach, czy miesiącach wrócą Państwo do nałogu, terapię należy jak najszybciej powtórzyć.

Terapia powoduje utratę głodu nikotynowego, wzmaga wydalanie toksyn nikotynowych, stąd można odczuć suchość w gardle, metaliczny posmak, wzmożoną senność i potliwość. Jest to spowodowane detoksykacją, która zachodzi w organizmie, czyli oczyszczanie organizmu z toksyn. Proces ich usuwania zachodzi przez skórę, nerki i jelita. W związku z tym w dniu terapii należy wypić 1,5 litra wody mineralnej niegazowanej, aby ułatwić proces ich wydalania. Zalecane są częste kąpiele. Po zabiegu można zaobserwować wzmożone pragnienie, senność i potliwość.

Palacze tytoniu zgłaszają się szczególnie chętnie dlatego, że jest to zabieg w pełni bezbolesny i bezinwazyjny. Bez względu na staż palenia jak też ilość i jakość wypalanych papierosów metoda ta jest tak skuteczna, że wystarczy jeden zabieg.

Jednym z ciekawszych doświadczeń jest brak potrzeby zapalenia nawet w towarzystwie palących.

Bierne palenie nie stanowi zagrożenia, lecz pierwszy aktywnie wypalony papieros w przyszłości – choć nie smakuje, powoduje „wpisanie” głodu na nowo. Najczęściej równa się to z powrotem do nałogu. W tej sytuacji należy zabieg powtórzyć. Nie zaleca się stosowanie środków wspomagających zawierających nikotynę (gumy, plastry).

Zabieg jest zupełnie bezpieczny i bezbolesny. W ciągu 24 godz. po zabiegu nie należy stosować używek (alkohol, kofeina, teina).