Leczenie prostaty biorezonansem


Leczenie prostaty biorezonansem

Leczenie prostaty biorezonansem

Przerost gruczołu prostaty to dokuczliwa dolegliwość, której w żadnym wypadku nie należy ignorować. Jak najwcześniejsze zdiagnozowanie tego problemu stanowi kluczową kwestię w skutecznym rozpoczęciu leczenia i niedopuszczeniu do pogłębiania się dyskomfortu związanego z oddawaniem moczu lub potencjalnych powikłań. Mowa o różnego rodzaju infekcjach i szeregu chorób układu moczowego. Należy nadmienić, że kłopoty z prostatą nie są sporadycznymi przypadkami, ale pojawiają się u większości mężczyzn w wieku średnim lub starszym.

            Za przerost narządu prostaty najczęściej odpowiedzialne są patogeny, których wykrycie i eliminację umożliwia metoda biorezonansowa. Akademicka medycyna zwykle proponuje w takich przypadkach dożylną antybiotykoterapię, choć jest to sposób nie tylko uciążliwy, ale powodujący też obciążenie organizmu środkami chemicznymi. Terapia biorezonansem wydatnie poprawia komfort życia pacjentów zmagających się z przerostem prostaty i dzieje się to beż zastosowania żadnych środków farmakologicznych ani interwencji chirurgicznych.

            Biorezonans to nowoczesne urządzenie wyposażone w specjalne diody analizujące pole elektromagnetyczne pacjenta oraz wysyłające w jego stronę sygnały o odpowiednio dobranej częstotliwości. Cały proces odbywa się przy wykorzystaniu komputera, na monitorze którego wyświetlają się wszystkie dane potrzebne do diagnostyki i leczenia konkretnej choroby. Poszczególne dolegliwości wymagają bowiem różnych, umiejętnie dobranych programów. Działanie biorezonansu polega zarówno na analizie pola magnetycznego organizmu i wykrywaniu w nim zakłóceń powodowanych przez szkodliwe patogeny, ale także odpowiedniej korekcji tego pola, a tym samym usuwaniu przyczyn i objawów dolegliwości. Powszechnie stosowanym i naturalnym dopełnieniem leczenia biorezonansem jest zażywanie ziół bogatych w fitosterole. Te roślinne leki działają podobnie jak hormony odpowiedzialne ze gospodarkę testosteronem w organizmie.

            Choć dobroczynne działanie biorezonansu jest w Polsce wciąż nienależycie docenione, to za zachodnią granicą metoda ta zdobyła w ostatnich latach ogromną popularność. Starzenie się społeczeństwa, rozwój chorób cywilizacyjnych i niedomagania tradycyjnej medycyny powodują, że coraz większa liczba ludzi zwraca się ku niestandardowym rozwiązaniom.