Odchudzanie metodą biorezonansową


Odchudzanie metodą biorezonansową

Odchudzanie metodą biorezonansową

Gwałtownie rosnące zainteresowanie metodami odchudzania zaowocowało pojawieniem się na rynku pokaźnej liczby terapii, środków leczniczych, specjalnie układanych diet czy planów treningowych. Niestety wiele z tych sposobów okazuje się nieefektywnymi, wiąże się ze znacznym wysiłkiem fizycznym lub długim oczekiwaniem na pierwsze, widoczne rezultaty. Ponadto niektóre metody odchudzania bywają wręcz bolesne lub szkodliwe dla zdrowia. Nierzadko też brak efektów podjętych starań spowodowany jest różnego rodzaju blokadami związanymi z odkładaniem się toksyn w organizmie, zakwaszeniem, zaburzeniem procesów metabolicznych albo stresem. W takich przypadkach nawet sumienne przestrzeganie diety i ćwiczenia fizyczne okazują się niewystarczające. Dlatego osoby poważnie podchodzące do prób zrzucenia zbędnych kilogramów powinny skupić się na naprawdę skutecznych rozwiązaniach, nie tylko wyróżniających się całkowitym bezpieczeństwem, ale przynoszących wymierne rezultaty w rozsądnym czasie i zapewniających trwały efekt. Taką metodą jest biorezonans – niekonwencjonalna technika rozwijana od lat 70. ubiegłego wieku.

            Leczenie otyłości lub nadwagi biorezonansem, to seria bezinwazyjnych zabiegów wykonywanych przy użyciu specjalnej aparatury w zaciszu profesjonalnego, prywatnego gabinetu. W zależności od indywidualnych potrzeb zazwyczaj przeprowadza się około dziesięciu zabiegów, na ogół dwa razy w tygodniu. Ogromny wpływ na odkładanie się w organizmie niechcianej tkanki tłuszczowej mają nieprawidłowe procesy przemiany materii. Terapia biorezonansowa wydatnie poprawia te procesy, dzięki czemu pacjent łatwiej spala nadmiarowe kalorie bez konieczności intensywnego wysiłku. Wielką zaletą tej metody jest redukcja apetytu na wyroby zawierające duże ilości cukrów prostych. Regulacja pola elektromagnetycznego organizmu i wprawienie tkanek we właściwą częstotliwość drgań zapewnia doskonałe rezultaty pacjentom w dowolnym wieku. Umiejętny odczyt wskazań aparatury medycznej pozwala na wybór optymalnego programu niwelującego patologiczne reakcje ludzkiego ciała, w tym przypadku prowadzące do nadwagi. Dzięki biorezonansowi można wydatnie wspomóc proces odchudzania, a także wykryć szereg innych, potencjalnych dolegliwości zdrowotnych, w tym źródła zakażeń i stanów zapalnych. Działanie terapii jest udowodnione w sposób naukowy, a więc potwierdzone przez niezależne zespoły tytułowanych specjalistów. Metoda zapewnia długotrwały efekt, a nie tylko krótkoterminowy ubytek masy ciała. Biorezonans nie wiąże się z żadnymi efektami ubocznymi. Jest to sposób bezpieczny niezależnie od płci i kondycji pacjenta. Dodatkowa zaleta to usuwanie toksyn z organizmu i likwidacja wszelkich blokad terapeutycznych.

            Warto pamiętać, że uzyskanie prawidłowej masy ciała oznacza nie tylko lepsze samopoczucie i poprawę atrakcyjności fizycznej, ale także drastyczne zmniejszenie ryzyka wystąpienia szeregu chorób, w tym miażdżycy, cukrzycy czy chorób krążenia. Dlatego odchudzanie przy pomocy biorezonansu jest wiarygodną i skuteczną metodą, ale tylko pod warunkiem używania certyfikowanych urządzeń pochodzących od renomowanych producentów, takich jak BICOM. Niestety pojawianie się na rynku nieprofesjonalnych gabinetów dysponujących kiepskiej klasy sprzętem przyczyniło się do powstania wielu mitów na temat rzekomej nieskuteczności biorezonansu. W rzeczywistości stosowanie tej metody na całym świecie pomogło już milionom pacjentów, nierzadko w sytuacjach, gdy kończyły się możliwości tradycyjnej medycyny.