Kapsuła odchudzająca Łódź


Kapsuła odchudzająca Łódź

Kapsuła odchudzająca Łódź

Fantastyczna sprawa, czy „pic na wodę”? Kapsuła odchudzająca, jest już obecna w Polsce kilka lat. Ma wielu zagorzałych zwolenników, ale są także przeciwnicy tej nietradycyjnej metodzie odchudzania. Rozwiązanie, wydaje się stworzono dla ludzi wygodnych, nie mających czasu bądź chęci na tracenie go na siłowniach czy basenach. Czy taka forma spalania tkanki tłuszczowej ostatecznie zrewolucjonizowała rynek? Czy w takim razie w najbliższym czasie siłownie przestaną być tak bardzo potrzebne? Na czym polega fenomen takiego rozwiązania i co właściwie można dzięki mu osiągnąć?

Metoda dość szybka, gdzie efekty widoczne są już po pięciu wizytach. Wbrew pozorom jednak wymaga określonego wysiłku, gdyż w owej kapsule znajduje się specjalna bieżnia. Przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań, należy założyć na siebie pas uszczelniający, który jest bezpośrednio podłączony do urządzenia. Następnie zamyka się kapsułę, ustawia tempo bieżni, właściwy kąt nachylenia i gotowe. Wystarczy pół godziny aby poczuć się szczuplejszym, a na pewno- bardziej zmęczonym.

Na czym właściwie polega działanie takiej maszyny?

W urządzeniu wytwarzane jest podciśnienie, które przyśpiesza krążenie limfy i krwi aż czterokrotnie. Dzięki temu następuje szybsze spalanie tkanki tłuszczowej z bardziej uciążliwych miejsc- jak uda, pośladki czy brzuch. Już pięć półgodzinnych treningów przynosi widoczne rezultaty. Zwykle jednak specjaliści zalecają- w zależności od grubości tkanki tłuszczowej- od 10 do 30 treningów.

W czasie takich ćwiczeń, dobrze jest założyć wygodny strój sportowy, jak koszulka i dresy, choć są też kobiety, decydujące się na treningi w kostiumach kąpielowych. Należy jednak pamiętać, iż pas wyszczuplający może powodować drobne otarcia.

Co daje kapsuła odchudzająca?

– eliminuje nadmierną warstwę cellulitu z newralgicznych miejsc,

– delikatnie modeluje i wyszczupla sylwetkę,

– poprawia cyrkulacje krwi,

– przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej,

– ujędrnia skórę.

Koszt jednorazowej sesji treningowej wynosi zaledwie 12-18 złotych, jednak w wielu miejscach dostać można specjalne karnety na kilka wejść, co zdecydowanie zmniejsza koszty. Z kapsuły nie mogą korzystać kobiety w ciąży i z miesiączką, cierpiące na choroby serca lub układu krwionośnego, czy też posiadające cukrzycę. Wygodne modelowanie sylwetki, bez konieczności spędzania wielu długich godzin na siłowni, jest jednak możliwe i jak oceniają kobiety w różnym wieku, zdecydowanie wygodniejsze od klasycznych ćwiczeń.